Opis stanowiska pracy

Firma z branży finansowej poszukuje osób do pracy na stanowisko:

                                        ANKIETERA

Lokalizacja:

Lublin

Opis stanowiska:

Zbieranie danych przy pomocy ankiety przeprowadzonej z potencjalnymi klientami (bez wizyt domowych).

Idealny kandydat:

- jest otwarty i lubi kontakt z ludźmi

- z zaangażowaniem podchodzi do pracy

- jest uczciwy i dokładny

- ... a ponadto zdyscyplinowany i konsekwentny.

Oferujemy:

- umowę zlecenia

- pozytywną atmosferę

- elastyczny czas pracy

- dla najlepszych dodatkowe bonusy finansowe i możliwość szerszej współpracy.

Prezentacja firmy

Firma finansowa

Dodatkowe informacje

Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta