Opis stanowiska pracy

Instytut Badawczy rozpoczyna rekrutację osób chętnych do podjęcia pracy jako ANKIETER we wskazanych powiatach: Leżajski, Lubaczowski, Łańcucki, Niżański, Przeworski, Rzeszowski

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na stanowisku ankietera, dyspozycyjności na okres około jednego/dwóch miesięcy i znajomości obsługi komputera.
Warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy i samochodu do dyspozycji, a także komputera z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP.
Mile widziane będą osoby posiadające status studenta lub wykształcenie wyższe na kierunku Socjologia.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na wskazanym stanowisku należeć będzie realizacja ankiet wśród mieszkańców województwa podkarpackiego.

Kandydatom oferujemy interesującą pracę w branży badań społecznych, elastyczny czas pracy oraz możliwość szkolenia i przygotowania do pracy. Ponadto możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać do wtorku, 1 kwietnia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Instytut Badań i Analiz

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój