Opis stanowiska pracy

Firma Marcin Gromadzki Public Transport Consulting, realizując badania marketingowe na zlecenie Urzędu Miasta w Jeleniej Górze – poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze ankieterów.
Praca polega na liczeniu pasażerów wewnątrz autobusów komunikacji miejskiej w Jeleniej Górze lub na rejestracji rodzajów biletów posiadanych przez pasażerów. Podczas badań rejestrowany będzie również rzeczywisty czas przejazdu.
Badania marketingowe odbywać się będą w dniach od 5 listopada do 10 grudnia 2014 r. (bez poniedziałków i piątków). Istnieje możliwość indywidualnego doboru dni pracy oraz indywidualnego wyboru (z przygotowanych) zadań w różnych godzinach.
Zatrudnienie nastąpi bezpośrednio po szkoleniu, które odbędzie się we wtorek, 4 listopada 2014 r. o godzinach 9.00, 12.00 i 15.00 (do wyboru) – w sali konferencyjnej w budynku głównym na terenie zajezdni MZK w Jeleniej Górze przy ul. Wolności 145. Czas trwania szkolenia (teoria i praktyka) – ok. 2 godzin. Z ankieterami zawarte zostaną umowy o dzieło, z wynagrodzeniem zależnym od zakresu zrealizowanych prac. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie ZGŁOSZENIA wraz z CV na adres mailowy.

Prezentacja firmy

Firma Marcin Gromadzki Public Transport Consulting specjalizuje s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta