InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ankieter Terenowy

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

• dotarcie do wszystkich preferowanych punktów handlowych na wyznaczonym terenie      (punkty położone w granicach administracyjnych miasta Łódź);

• wypełnienie ankiety zgodnie z zaleceniami przy użyciu smartfon.

Oczekiwania:

• bardzo dobra organizacja pracy własnej;

• zaangażowanie, dokładność, uczciwość;

• osoby komunikatywne i zmotywowane;

• gotowość do pracy w terenie: przemieszczanie się między punktami handlowymi;

• odpowiedzialność za powierzony teren badania;

• umiejętność obsługi telefonu typu Smartfon oraz aplikacji internetowej.

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy;

• wynagrodzenie: podstawa + premia;

• umowa o dzieło;

• narzędzia pracy: telefon typu smartfon wraz z aplikacją;

• szkolenie wstępne i wsparcie merytoryczne w trakcie badania.

Data rozpoczęcia pracy: 01.02.2016r

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.