Opis stanowiska pracy

Zadanie ankietera to zrekrutowanie respondenta spełniającego kryteria badania (np. płeć i przedział wiekowy) a następnie przeprowadzenie wywiadu.

Wymagania

Poszukujemy osób dyspozycyjnych,, gotowych organizować własną pracę (umawianie i przeprowadzanie ankiet w domach respondentów).

Dodatkowym atutem jest posiadanie własnego samochodu (kosztu dojazdu są zwracane)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Szkolenia i rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w Białymstoku

Prezentacja firmy

Realizujemy badania społeczne przy wykorzystaniu wszystkich znanych meto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
200PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne