Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/03/2017.

Ankieter terenowy/telefoniczny

Rzeszów, podkarpackie

Assunto Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, agencji badawczo-marketingowej szuka pracowników na stanowisko:

Zadaniem Ankietera jest przeprowadzanie ankiet wśród osób indywidualnych lub firm (telefonicznie lub osobiście), zbieranie opinii o zjawiskach społecznych, produktach, usługach. Praca ankietera nie jest związana ze sprzedażą lub umawianiem spotkań

Wymagania

Oczekujemy:

• Umiejętności obsługi komputera i podstawowej znajomości programu Excel – w zakresie uzupełniania danych, zapisywania danych,

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i prowadzenia rozmów,

• Dyspozycyjności, elastyczności, sumienności i zaangażowania

Oferujemy:

• Elastyczny grafik

• Pracę na umowę zlecenie od pierwszego dnia współpracy

• Dostęp do wewnętrznej bazy ankietowanych

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracodawców oraz... osób poszukujących pracy.

Naszym celem jest:

pomoc pracodawcy w znalezieniu wykwalifikowanego pracownika
zapewnienie w szybkim czasie pracowników tymczasowych
zaoferowanie kandydatom dobrze płatnej, satysfakcjonującej pracy

Specjalizujemy się w usługach:

pracy tymczasowej
rekrutacji stałych
leasingu / outsourcingu pracowniczego
pośrednictwie pracy
doradztwie zawodowym
Jesteśmy organizacją, którą tworzą ludzie doświadczeni w branży HR, doradcy zawodowi oraz eksperci od rekrutacji specjalistycznych. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na jakość współpracy i zadowolenie naszych Klientów. Nasi specjaliści chętnie doradzą jak rozwiązać zagadnienia kadrowo-płacowe, skutecznie zrekrutować wykwalifikowany personel, pokierować ścieżką zawodową.

Dlaczego Assunto?

doradzamy, a nie sprzedajemy
pomagamy zoptymalizować koszty
znajdujemy najlepsze rozwiązania
odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowania klientów
posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia
posiadamy polisę ubezpieczeniową OC
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta , Praca Badania i rozwój , Praca Praca dla studentów , Praca Kontrola jakości