Ankieter terenowy/telefoniczny

Assunto Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, agencji badawczo-marketingowej szuka pracowników na stanowisko:

Zadaniem Ankietera jest przeprowadzanie ankiet wśród osób indywidualnych lub firm (telefonicznie lub osobiście), zbieranie opinii o zjawiskach społecznych, produktach, usługach. Praca ankietera nie jest związana ze sprzedażą lub umawianiem spotkań

Wymagania

Oczekujemy:

• Umiejętności obsługi komputera i podstawowej znajomości programu Excel – w zakresie uzupełniania danych, zapisywania danych,

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i prowadzenia rozmów,

• Dyspozycyjności, elastyczności, sumienności i zaangażowania

Oferujemy:

• Elastyczny grafik

• Pracę na umowę zlecenie od pierwszego dnia współpracy

• Dostęp do wewnętrznej bazy ankietowanych

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Badania / Rozwój, Praca Praca dla studenta, Praca Kontrola jakości