ANKIETER terenowy Kielce

InterKadra Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce

Interkadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ANKIETER TERENOWY KIELCE

Obowiązki:
- dotarcie do wszystkich preferowanych punktów handlowych na wyznaczonym terenie (punkty położone w granicach administracyjnych miasta Kielce);
- wypełnienie ankiety zgodnie z zaleceniami przy użyciu smartfon.

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach o dzieło;
- wynagrodzenie: postawa + premia;
- elastyczne godziny pracy;
- narzędzia pracy: telefon typu smartfon wraz z aplikacją;
- szkolenie wstępne i wsparcie merytoryczne w trakcie badania;
- badanie/ankiety do wykonania.

Wymagania:
- bardzo dobra organizacja pracy własnej;
- zaangażowanie, dokładność, uczciwość;
- osoby komunikatywne i zmotywowane;
- gotowość do pracy w terenie: przemieszczanie się między punktami handlowymi;
- odpowiedzialność za powierzony teren badania;
- umiejętność obsługi telefonu typu Smartfon oraz aplikacji internetowej.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.