Opis stanowiska pracy

PRACA !!!

Badanie opinii publicznej - Ankieter telefoniczny

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Badanie opinii publicznej - Ankieter telefoniczny Olsztyn

Rodzaj pracy Dodatkowa / sezonowa

Typ umowy Umowa zlecenie

Research Cloud to firma specjalizująca się w realizacji badań rynku i opinii publicznej.

W marcu 2015 r. rozpoczął działalność nasz oddział w Olsztynie. Atrakcyjna lokalizacja - w odrestaurowanych zabytkowych Koszarach Funka

Oferujemy miejsca pracy w rozwijającym się zespole przy realizacji badań telefonicznych w profesjonalnym i najnowocześniejszym studiu w Olsztynie na stanowisku Ankietera telefonicznego.

Oferta nie jest związana z telemarketingiem lub obsługą klienta.

Zadania Ankietera: poznawanie opinii ludzi o zjawiskach społecznych, produktach i usługach. Uzyskana wiedza pozwala mierzyć, ulepszać, rozwijać badane dziedziny.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia.

Warunki pracy:

- przestronne, wygodne i nowoczesne stanowiska do pracy,

- kompleksowe szkolenie teoretyczne i praktyczne dla wszystkich Kandydatów,

- grafik 2-zmianowy

1. Zmiana 9-15

2. Zmiana 15 - 21

W zależności od rodzajów zleceń - stawki godzinowe lub stawki za zrealizowane ankiety.

Wymagania:

- Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów.

- Obsługa komputera w stopniu podstawowym.

- Wysoka kultura osobista i dobra dykcja.

- Umiejętności pracy w zespole.

- Samodyscyplina

- Dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu

Inne:

- wiele możliwości rozwoju,

- dla osób z inicjatywą, pomysłami możliwość realizacji, własnych pomysłów związanych z badaniami rynku,

Zapraszamy do współpracy!

Prezentacja firmy

Koszary Funka & Research Cloud - REALIZACJA BADAŃ OPINII I RYNKU<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój