ANKIETER - ŚLĄSK

F.H.U. Wilk

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie informacji oraz wywiady z byłymi oraz aktualnymi klientami firmy. Firma dostarcza wszelkich niezbędnych narzędzi:

1. Samochód
2. Telefon
3. Materiały potrzebne do zbierania informacji / prowadzenia wywiadów
4. Nawigacja

Baza klientów dostarczana jest przez firmę. Praca na terenie śląska.

Wynagrodzenie 6 zł na godzinę + premia za każda poprawnie wykonaną ankietę.

Wymagania

1. Umiejętności w nawiązywaniu kontaktów
2. Rzetelność
3. Brak schorzeń ruchowych i mowy
4. Prawo jazdy kat. B
5. Znajomość systemów nawigacyjnych (automapa)

Prezentacja firmy

F.H.U. \"WILK\" Radosław Wilk jest firmą z wieloletnią tradycją d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta