Ankieter – praca dodatkowa Kędzierzyn - Koźle

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kędzierzyn - Koźle, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kędzierzyn - Koźle

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku :

Nr. ref.: ANK/OPL/04.16

Zadania:
• Przeprowadzenie ankiet z klientami sklepu
• Zapisywanie w aplikacji na smartfonie odpowiedzi respondentów;
• Profesjonalna obsługa klientów sklepu w zakresie zbierania od nich informacji zwrotnych.

Wymagania:
• Posiadanie smartfona oraz dostępu do Internetu
• Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem
• Status osoby uczącej się będzie dodatkowym atutem
• Otwartość, komunikatywność
• Motywacja do pracy

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (min. 25 zł brutto/godz)
• Elastyczne godziny pracy
• Aplikację niezbędną do przeprowadzania ankiety

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.