Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0665

Obowiązki:

1. Przeprowadzenie społecznych i rolniczych badań ankietowych.
2. Rejestracja, kontrola oraz komputerowe przetwarzanie ankiet.

m-ce pracy: teren woj. kuj.-pom.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • - wykształcenie średnie, - komunikatywność, - systematyczność i dokładność, - umiejętność obsługi komputera, - mile widziany 2-letni staż pracy.

Miejsce pracy: 85-066 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych z własnoręcznymi podpisami o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dyrektora Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy w zakresie informacji wykraczających poza katalog określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, których podanie jest dobrowolne w celu wzięcia udziału w naborze kandydatów na stanowisko ankietera w Wydziale Badań Ankietowych, kopie świadectw pracy i dokumentów potwierdzających poziom uzyskanego wykształcenia należy przesłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć do Urzędu Statystycznego do 18.02.2019 r. z dopiskiem 1A/2019 ul. Ks. Stanisława Konarskiego 1-3 85-066 Bydgoszcz kontakt tel. w godz. 7.00-15.00: 52 36 69 362

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta, Godziny : 7.00-15.00

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Telefon: 52 366 93 62

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy