Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

ankieter/ka

Nr ref.: 23863
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Turek

Zakres obowiązków:
  • przeprowadzenie 30 ankiet wśród klientów firmy na terenie sklepu wyposażenia wnętrz
  • rejestracja uzyskanych informacji w bazie danych za pomocą aplikacji telefonicznej
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • zapotrzebowanie w sklepie w lokalizacji: Turek

Oczekiwania:
  • mile widziana osoba posiadająca status studenta
  • smartphone lub tablet z dostępem do internetu (kwestionariusze dostępne przez aplikację)
  • motywacja
  • komunikatywność
  • otwartość w kontaktach z ludźmi

Oferta:
  • praca w dniu 26 lub 27 maja
  • praca ok. 3/4 godziny  do dopasowania
  • należy przeprowadzić jednorazowo 30 ankiet wśród Klientów sklepu, wyniki wprowadza się do systemu (niezbędny dostęp do internetu w telefonie)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)