Ankieter do nowego projektu internetowego

PTWP SA

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa PTWP SA, wydawca czasopism i portali internetowych poszukuje kandydatów na stanowisko Ankietera do nowego projektu internetowego
Poszukujemy do współpracy ankietera z Poznania, który będzie pracować na terenie własnego miasta.

Zakres obowiązków:
• Gromadzenie danych na podstawie wytycznych redakcji
• Opracowywanie i dostarczanie pozyskanych danych do redakcji

Wymagania

• rzetelność i sumienność w wykonywanych obowiązkach
• umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji
• dyspozycyjność według ustalonego harmonogramu spisywania cen
• obsługa komputera (praca na pliku Excel)

Osoby zainteresowane zatrudnieniem proszone są o przesłanie aplikacji (LM, CV) - w temacie prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Prezentacja firmy

Grupa PTWP SA, wydawca magazynów Nowy Przemysł, Rynek Zdrowia, Rynek Spo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo