Ankieter / Ankieterka - bez sprzedaży, podstawa + prowizja

grupa fux

51-137 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

grupa fux – od 7 lat wspiera polskich przedsiębiorców dostarczając kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzedaży, zakupów oraz analizy przedsiębiorstwa i rynku.
W związku z rozwojem nowego projektu we Wrocławiu poszukuje osób na stanowisko:

                                                     ANKIETER / ANKIETERKA

Jeżeli dobrze czujesz się podczas rozmów telefonicznych, osiągasz wyznaczone cele i chcesz sprawdzić się w firmie o ugruntowanej pozycji, która zadba o Twój rozwój to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie.

Zadania:

  • przeprowadzanie telefonicznych ankiet z kierownikami/właścicielami firm,
  • wprowadzenie zebranych danych do arkusza,
  • wyszukiwanie danych w interencie,
  • prowadzenie raportów dziennych.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie ze stałą stawką godzinową + atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin,
  • wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku,
  • dla najlepszych szkolenia i możliwość awansu,
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Wymagania

  • chęć i motywacja do pracy,
  • znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego,
  • umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji w internecie,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • studenci do 26 r.ż.
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)."

Prezentacja firmy

grupa fux – właściciel marek: fux oraz black coffee agencja kreawtywna -... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
7PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja za ankietę
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój