Opis stanowiska pracy

Dziecięce Centrum Tańca "Majery" poszukuje kandydatów na instruktorów/animatorów Akademii Tańca i Zdrowych Pleców. Pomagamy naszym najmłodszym uczestnikom rozwijać swoją sprawność fizyczną, kształtować odpowiednią postawę ciała, budować charakter, a także spełniać Ich marzenia. Więc jeśli jesteś osobą, która lubi być w ruchu, chce zarażać zdrowym stylem życia, mieć wpływ na wychowanie zdrowych dzieci i chcę się stale rozwijać - dołącz do najlepszego Teamu! Nasza kadra to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli, specjalistów i instruktorów, którzy dbają o wszechstronny rozwój wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę.

Chcesz rozwijać swoją pasje, zainteresowania i ambicje? - już dziś wyślij do Nas swoje CV, a nasi instruktorzy zaopiekują się Tobą. Gwarantujemy wsparcie zespołu, regularne szkolenia, służbowy samochód, kartę multisport / cinema city, atrakcyjny system premiowania, ale przede wszystkim miejsce, w którym praca sprawia radość i satysfakcje!

Praca od zaraz.

Praca na terenie Częstochowy i okolic.

Przekonaj nas, że to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Wymagania

Szukamy osób:
-energicznych, z pozytywnym nastawieniem do życia
-sumiennych, odpowiedzialnych i punktualnych
-posiadających prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności
-mile widziani absolwenci lub studenci kierunków: pedagogika, fizjoterapia, wychowanie fizyczne, turystyka i rekreacja
-dodatkowym plusem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi, jednak równie ważne jest dla Nas zaangażowanie i chęć do nauki

Prezentacja firmy

AKADEMIA TAŃCA I ZDROWYCH PLECÓW<br/>To doskonałe źródło zabawy, która j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja