Animator zabaw dziecięcych - praca w sali zabaw MROWISKO

Pueri Mundi Sp. z o.o.

59-220 Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

MROWISKO - ulubiona sala zabaw na urodzinowe przyjęcia, weekendowe szaleństwa, popołudniowy relaks i nie tylko ...

/ Legnica Galeria Stop Shop - vis-a-vis Auchan, tuż obok sklepu Decathlon /

W okresie wakacyjnym (i nie tylko) nawiążemy współpracę z animatorami zabaw dziecięcych gotowymi do prowadzenia przyjęć urodzinowych, zajęć zorganizowanych w formie wakacyjnych półkolonii oraz zorganizowanej zabawy połączonej z opieką nad dziećmi.

Praca w zależności od dyspozycyjności od 4 do 8-10 godzin dziennie w przedziale czasowym 8.00-21.00.

Idealny kandydat to zawsze uśmiechnięta, lubiąca dzieci, pogodnie nastawiona do ludzi i świata, cierpliwa, wyrozumiała, kreatywna, dynamiczna i dyspozycyjna osoba w każdym wieku posiadająca dystans do siebie i głowę pełną nietuzinkowych pomysłów.

Mile widziani studenci kierunków pedagogicznych ( studia zaoczne) oraz absolwenci studiów pedagogicznych.

Jednakże równie ważna jak wykształcenie kierunkowe jest dla nas pasja i umiejętność beztroskiej zabawy z dziećmi.

Jeśli powyższy opis pasuje właśnie do Ciebie dołącz do nas i stań się częścią naszej nowej wielkiej przygody :)

Na Twoją ofertę czekamy do 15 czerwca

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła pasja. Tą pasją są dzieci. Dla nich tworzymy w Legnicy miejsce szczególne- miejsce beztroskiej, bezpiecznej zabawy, w którym dominuje uśmiech i życzliwość.

Wymagania

Wymagamy dyspozycyjności w popołudnia i co najmniej dwa całe weekendy w miesiącu.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła pasja. Tą pasją są dzieci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
9PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak - premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta