Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy?

  • Tancerzy i choreografów wszelkich stylów i form tanecznych: Hip Hop, tańce Latynoskie, Salsa, Modern balet, Modern jazz, Taniec klubowy, Breakdance, Belly dance, Afro, Electro boogie, czy każdy dowolny inny styl, bez względu na poziom zaawansowania, poszukujemy profesjonalistów i amatorów tańca!
  • Instruktorów i pasjonatów Zumby i Salsation

Wymagania:

  • Udział w castingu 12.05.2018 (sobota) we Wrocławiu
  • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Poczucie humoru
  • Entuzjazm i kreatywność
  • Zdolności organizacyjne

Doświadczenie oraz ukończenie kursu animatora NIE JEST KONIECZNE !!!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, pełne ubezpieczenie.
  • Wynagrodzenie min. 3300 PLN netto „na rękę” miesięcznie
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • Możliwość odbycia stażu lub praktyk studenckich
  • Okres rozpoczęcia zatrudnienia jest ustalany indywidualnie z każdym pracownikiem.

Prezentacja firmy

PRO-STAFF to polska agencja pośrednictwa pracy.<br/><br/>Od 9 lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne, Praca Sport / Rekreacja, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż