Animator sprzedaży (m/k)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
Do zadań osoby na stanowisku Animatora sprzedaży będzie należało zarządzanie oraz utrzymywanie stałego kontaktu ze sklepami detalicznymi w określonym regionie.
- ustalanie harmonogramu i prowadzenie szkoleń z personelem sklepów,
- planowanie i uczestnictwo w wydarzeniach firmowych,
- osiąganie celów sprzedaży detalicznej,
- dostarczanie raportów z magazynów lub zgłaszanie innych problemów z magazynem,
- dostarczanie raportów o produktywności detalicznej i wydajności sklepu,
- zarządzanie codziennymi operacjami zapewniającymi przestrzeganie zasady "24 godziny na czas reakcji",
- kontakt z menedżerem kraju co tydzień,
- uzupełnianie i przedstawianie raportów wydatków co miesiąc,
- zamykanie się w ustalonym budżecie podczas planowania podroży służbowych.

Wymagania:
- płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1),
- doświadczenie w branży kosmetycznej,
- doświadczenie kosmetyczne, pasja do makijażu,
- doskonałe umiejętności artystyczne,
- zorientowanie na klienta,
- umiejętność sprzedaży w sklepach,
- znajomość obsługi komputera (MS Word, MS PowerPoint, MS Excel, MS Outlook),
- dotrzymywanie terminów i zdolność do pracy pod presją czasu,
- dobre umiejętności komunikacyjne, pisarskie i interpersonalne,
- zdolność do samodzielnej/niezależnej pracy,
- dbanie o szczegóły,
- przedsiębiorczość oraz chęć do przekazywania praktycznego doświadczenia.

Oferujemy:
- pracę 3 razy w tygodniu (czwartek, piątek, sobota),
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- telefon i laptop służbowy,
- miejsce pracy: Wrocław.
- benefity.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy