ANIMATOR / MOTION DESIGNER (2D + ew. 3D)

Animation Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BluBlu Studios jest jednym z wiodących studiów animacji 2D w Polsce. Na co dzień realizuje liczne projekty związane z animacją, wideo i grafiką dla klientów z najróżniejszych zakątków świata. Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Szukamy osób doświadczonych (projekty prywatne i komercyjne) mogących się pochwalić pracami na wysokim poziomie realizacyjnym oraz będącymi w stanie realizować bardziej zaawansowane produkcje.

Rekrutacja dotyczy stanowiska MID lub SENIOR ANIMATOR. Jesteśmy otwarci na osoby z mniejszym doświadczeniem, ale posiadające bogate portfolio i potrafiące od razu wskoczyć do wymagających projektów.

Co oferujemy?

• Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (rozpoczęcie współpracy od płatnego okresu próbnego).
• Ubezpieczenie zdrowotne oraz dla chętnych prywatną opiekę medyczną i refundowany pakiet FitProfit/FitSport.
• Stałą bezterminową umowę oraz finansowe premie świąteczne.
• Realny wpływ na przebieg i rezultat projektów
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
(około 4000-6000zł na rękę w zależności od doświadczenia i zakresu obowiązków)
• Pracę w pełnym wymiarze godzin

• Możliwość rozwoju własnych zainteresowań i zdobycia doświadczenia w pracy przy najbardziej wymagających projektach
• Udział w ciekawych projektach reklamowych realizowanych dla klientów z całego świata.
• Samodzielność w działaniu i wsparcie merytoryczne.
• Przepiękne biuro z ogrodem w odległości zaledwie sześciu minut od metra. Na miejscu są dostępne darmowe napoje, przekąski, prysznic, stojaki rowerowe oraz inne udogodnienia. Lubimy robić grille, wyjeżdżać na kajaki, a niektórzy regularnie zespołowo grać w gry RPG oraz inne ;)
• Pracę w młodym, pełnym energii zespole i świetną atmosferę!

Zakres obowiązków:
• Realizacja reklam animowanych, animacji typu explainer videos i/lub serii animowanych
• Projekty z zakresu animacji 2D łączonej z 3D; motion design; animacja postaci; compositing (w zależności od umiejętności, doświadczenia i specjalizacji)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom

Wymagania

• Znajomość programów niezbędnych do pracy na danym stanowisku (Adobe After Effects, Adobe Premiere, ew. Cinema 4D, Toon Boom Harmony, Adobe Animate i inne)
• Mile widziane doświadczenie w realizacji zaawansowanej animacji poklatkowej (rysunkowej)
• Wcześniejsze doświadczenie przy tworzeniu animacji 2D (własne projekty lub komercyjne)
• Pasjonowanie się realizacją animacji 2D, 3D oraz motion design’em
• Posiadanie portfolio, niekoniecznie komercyjnego
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca realizację projektów w tym języku
• Samodzielność, choć także umiejętność pracy w zespole
• Cierpliwość, staranność oraz dobra organizacja pracy
• Chęć dalszego rozwoju
• Pozytywne podejście do życia!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
• portfolio wraz z Showreelem lub kilkoma linkami do najlepszych prac (nie przyjmujemy zgłoszeń bez portfolio!)
• CV
• informacji odnośnie dyspozycyjności (od kiedy możesz podjąć pracę)

Prezentacja firmy

Warsaw-based, award-winning animation production company.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja