Opis stanowiska pracy

Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta

Jesteśmy Fundacją Wspierającą Działania twórcze dzieci i poszukujemy osoby na stanowisko:
Animator warsztatów plastycznych
Szukamy osób interesujących się plastyką, działaniami twórczymi, lubiących pracę z dziećmi.

Oferujemy:
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od około 12.00 do 14.30
pracę w młodym zespole,
atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
stabilny system wynagrodzenia,
bezpłatne szkolenia,
możliwość rozwoju zawodowego
pracę niestacjonarną na terenie województwa mazowieckiego

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku , od około 12.00 do 15.00.
- zajęcia niestacjonarne na terenie Warszawy
- studenci lub absolwenci kierunków pedagogicznych, artystycznych
- umiejętność pracy w zespole,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- wysoka kultura osobista,
- kreatywność,
- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- poczucie estetyki,
- doskonała sprawność w pracach manualnych,
- doświadczenie w pracy z dziećmi,

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) z dopiskiem Animator oraz podaniem aktualnego miejsca zamieszkania. Oferta ważna jest do 30 września 2014r. Rozpoczęcie godzin szkoleniowych koniec sierpnia początek września 2014r.

Prezentacja firmy

Fundacja Projekt Magenta wspiera działania twórcze dzieci i młodz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
ponad rok
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia