Animator do pracy z dziećmi

Tanmuz

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób energicznych, lubiących pracę z dziećmi i taniec, muzykę, ruch i dobrą zabawę do pomocy w prowadzeniu lekcji edukacyjno-wychowawczych dla dzieci w miesiącu: wrzesień

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z dziećmi
Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- szkolenia taneczno-ruchowe
- miłą atmosferę w młodym zespole

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV do końca czerwca 2015 r.
Prosimy aby w e-mailu dopisać: "Praca - wrzesień"

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie pedagogiczne,
- prawo jazdy kat B,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- koordynacja ruchowa

Prezentacja firmy

Niepubliczną Placówkę Oświatowo-Wychowawcza TANMUZ tworzą młodzi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia