Opis stanowiska pracy

Jeśli:

jesteś osobą kreatywną
odpowiedzialną i zdyscyplinowaną
posiadasz doświadczenie w wykonywanym zawodzie
masz zdolności organizacyjne
chcesz zagospodarować swoje pokłady pozytywnej energii
chętnie nawiązujesz kontakty z ludźmi
praca z ludźmi sprawia ci satysfakcję
lubisz wyzwania

Zaoferujemy Tobie:

profesjonalne otoczenie i wysoką kulturę pracy
możliwość rozwoju osobistego
stałą pracę

W zamian oczekujemy:

samodzielnego prowadzenia urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego do dzieci i dorosłych
rzetelności w wypełnianiu powierzonych zadań i obowiązków

Oferta (CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym) prosimy przesyłać za pośrednictwem serwisu infopraca.pl

Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833)

Prezentacja firmy

”Sądecki Bartnik” jest spełnieniem pasji, fascynacji życiem pszczół ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka