Opis stanowiska pracy

Szukamy Angular developerów do rozwinięcia zespołu w Krakowie pracującego w międzynarodowej firmie - TVT, która zajmuje się obsługą klientów w obrębie sektora medialnego. Zespół odpowiedzialny jest za uruchomienie nowej aplikacji opartej o Angular2, na podstawie wymagań biznesowych wdrożonych we wcześniejszych projektach. Praca ze względu na charakter intranetu pozwala na rozwój platform i aplikacji, używając w dużej mierze nowych technologii, co może być dodatkową zachętą jeśli lubisz wyzwania i samodoskonalenie się.

Naszymi klientami są firmy z branży rozrywkowej - takie jak Netflix czy BBC. Celem TVT jest pomóc im w dostosowaniu swojej treści do widzów na całym świecie z naszych biur w Wielkiej Brytanii, Singapurze, Australii, Japonii i USA.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych, rozwojowych projektach
  • Współpraca na podstawie kontraktu B2B bądź UoP
  • Karta Multisport
  • Firmowe Social Eventy
  • Możliwość udziału w szkoleniach/warsztatach/konferencjach
  • Biuro w centrum Krakowa

Wymagania

  • JavaScript (+TypeScript)
  • CSS (SASS lub LESS)
  • Angular2.x
  • Zagadnienia RWD
  • Photoshop (PSD do HTML)
  • Narzędzia: Gulp, Bower, JIRA, GIT
  • Język Angielski minimum poziom B1/B2

Mile widziane:

  • Znajomość PHP/MySQL
  • Doświadczenie w Web mobile

Prezentacja firmy

TVT works with the World’s best known entertainment companies – i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy