Android Junior Developer Warszawa

Weblify Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy programisty, którego pasją są apki na Androida!

Co oferujemy:

- pracę w Warszawie w elastycznym wymiarze czasu
- dobrą lokalizację biura - 5 min od stacji metra Natolin
- dobrą atmosferę pracy wśród ludzi pełnych zaangażowania i fajnych pomysłów
- wymianę doświadczeń z innymi programistami RoR/JS/iOS/Android
- zwinną realizację projektów zgodnie z filozofią Agile
- interesujące zadania, szeroką gamę projektów i ciągłe poszerzanie własnych umiejętności

Wymagania

- kodujesz w Javie przynajmniej roku
- możesz pochwalić się samodzielnie stworzoną aplikacją na system Android w wersji +4.0
- szybko uczysz się, jesteś żądny wiedzy i nie boisz się wyzwań,
- śledzisz najnowsze trendy związane z UI dla Androida

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy zamieniają pomysły na działające aplikac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy