HRO Recruitment

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

ANDROID DEVELOPER

Opis stanowiska:

 Będziesz projektował/a aplikacje mobilne na platformie Android

 Z naszych aplikacji korzysta aktywnie setki tysięcy użytkowników

 Oferujemy pracę nad własnymi produktami firmy i bezpośredni wpływ na rozwój produktów

 Pracujemy w samo-zarządzającym się dziale IT, pracującym w metodyce Scrum

Zapraszamy do współpracy, jeśli:

 Posiadasz znajomość programowania aplikacji mobilnych na platformę Android popartą zrealizowanymi projektami

 Posiadacz minimum roczne doświadczenie na stanowisku Android Developera

 Lubisz się uczyć, podnosić swoje kompetencje i dzielić się wiedzą

 Bardzo dobrze programujesz w Javie

 Znasz i potrafisz posługiwać się wzorcami projektowymi (w tym MVP)

 Znasz Android SDK (15+)

 Znasz Git

 Znasz Android Studio oraz topowe opensource’we biblioteki (np. Dagger, Retrofit, ButterKnife, RxJava, Eventbus)

 Masz wiedzę za zakresu rozwiązań klient-serwer (REST, JSON)

 Umiesz pisać testy automatyczne

 Pracowałeś/aś w metodologiach zwinnych (Scrum, Kanban)

 Posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie

Mile widziana znajomość:

 Gitflow

 Google Play Services

Oferujemy Ci:

 Bardzo dobre warunki współpracy

 Umowę w wybranej przez Ciebie formie

 Pakiet medyczny [enel-med] oraz system kafeteryjny MyBenefit

 Bardzo przyjazne warunki pracy [w biurze mamy stół do piłkarzyków i darta, automat z napojami, owoce i szafę pełną słodyczy, w sezonie organizujemy grilla na naszym ogrodzie]

 Pracę w zespole, który tworzy z sukcesem już kolejną firmę z branży e-commerce

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez HRO Recruitment, który jest brandem HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.