Android Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116765

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: długofalowa współpraca
Stawka: 100 zł / h netto

Zadania:
  • komercyjne doświadczenie w wykorzystywaniu wszystkich wymienionych technologii:
Java Android, Kotloin
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT
  • praktyczna znajomość Gradle, Android Studio
  • poświadczenie w tworzeniu aplikacji typu client-serwer

Wymagania:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • znajomość JIRA oraz Confluence
  • znajomość kryptografii
  • umiejętność pracy w zespołach SCRUMowych

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland