Android Developer

Hays Poland

Kraków, śląskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1139262

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków/Katowice
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia komercyjnego na platformie Android
  • wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub magistra) lub na V rok studiów na kierunku: elektronika, telekomunikacja, automatyka, informatyka, matematyka, fizyka lub pokrewnym
  • bardzo dobry język Java
  • znajomość środowiska Android Studio, IntelliJ
  • system Android, zarówno od strony użytkownika, jak i programistycznej
  • wzorce projektowe, metodyki projektowania, tworzenia i testowania oprogramowania (TDD)
  • zaznajomienie z Git, Gradle, Jenkins, Junit

Zadania:
  • projektowanie i rozbudowywanie aplikacji na platformę Android
  • programowanie i wdrażanie interfejsów dla opracowanych rozwiązań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland