Android Developer

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Opis firmy:

Międzynarodowy Software House - firma z branży IT, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla swoich klientów. Firma ma swoje oddziały w USA, Argentynie i Polsce.

Opis stanowiska:

- Praca nad rozwojem projektów typu Point of Sale

- Programownie nowych funkcjonalności systemu z wykorzystaniem jezyka Kotlin

Klient oferuje:

- elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

- elastyczne godziny pracy (możliwosć rozpoczęcia pracy miedzy 8:00, a 13:00)

- możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu

- kartę Multisport

- prywatną opiekę medyczną Luxmed (dla pracownika i partnera za darmo)

- budżet szkoleniowy

- zajęcia z języka angielskiego z native speakerem

- inne udogodnienia (świeże owoce w biurze, przekąski, parking, playroom, piwne piąteczki oraz budżet integracyjny, możliwość przyprowadzania psa do pracy :)

Wymagania:

- min. 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z platfomą Android

- Doświadczenie z jezykiem programowania Kotlin i Java

- Znajomość: RxJava2, Retrofit, MVP, JUnit

- Praktyczna wiedza SQLite

- bardzo dobra znajmość j. angielskiego (min. B2)

- Umiejętność tworzenia kodu dobrej jakości

- Doświadczenie w pisaniu unit testów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media