SMT Software Services S.A.

Android Developer

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki:

  • Tworzenie i wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie wytwarzanego oprogramowania na platformę Android
  • Weryfikacja poprawności działania implementowanych aplikacji
  • Wykorzystywanie najlepszych praktyk w zakresie inżynierii oprogramowania
  • Ścisła współpraca z managerami, analitykami i testerami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Java, Android SDK
  • Bardzo dobra znajomość OOA, OOD oraz wzorców projektowych
  • Wiedza na temat najlepszych praktyk w zakresie inżynierii oprogramowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość metodyki Scrum (lub innych w Agile)
  • Znajomość Objective-C, C #
  • Znajomość TDD, JUnit
  • Znajomość Android NDK, JNI
  • Znajomość innych platform mobilnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, lekcje języka angielskiego, zajęcia sportowe)
  • Możliwość pracy na podstawie umowy o pracę/ B2B