Analyst with French / Konsultant ze znajomością j. francuskiego

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Obsługa klienta

Poszukujemy osób, które swobodnie posługują się językiem francuskim. Nie wymagamy specjalistycznego doświadczenia. Każdy pracownik zostanie wdrożony w nasze stanowisko pracy.

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kontakt z osobami francuskojęzycznymi (zarówno mailowo jak i telefonicznie). Stanowisko związane jest z obsługą klientów, którzy kontaktują się z przypadkami związanymi z obsługą komputera. Praca polega również na rejestrowaniu i klasyfikacji zgłoszeń, w zależności od ich charakteru. Aby rozwiązać następujące przypadki korzystamy z dokumentacji oraz doświadczenia członków zespołu. Nie wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Organizujemy wdrożenie dla pracowników.

Kogo chcielibyśmy zaprosić do współpracy?

  • Osoby posiadające bardzo dobrą znajomość j. francuskiego (B2-C1)
  • Mile widziana przez nas również znajomość j. angielskiego
  • Osoby, które potrafią posługiwać się w stopniu min. podstawowym pakietem MS Office i systemem Windows
  • Otwarte na pracę w środowisku międzynarodowym
  • Dyspozycyjne do pracy od poniedziałku do piątku (8h tryb pracy, zakres godzin 7.00 – 18.00/20.00)
  • Posiadające dobre umiejętności interpersonalne

Co możemy zaoferować?

  • Umowę o pracę, po okresie dobrze przebytym okresie próbnym możemy zaproponować umowę na czas nieokreślony i podwyżkę
  • Wdrożenie na stanowisko pracy i opiekę mentora na kilka pierwszych tygodni
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bezpłatne lektoraty z języka francuskiego i angielskiego
  • Duże możliwości dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne (miękkie i twarde)
  • No dress code
  • Przyjazna atmosfera w pracy, nieformalna struktura organizacyjna, międzynarodowy zespół
  • Ciekawe eventy firmowe oraz poczęstunki organizowane w biurze i poza nim
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.