Opis stanowiska pracy

Informacje pełne, sprawdzone, dostępne na czas, o każdej porze i w każdym miejscu – to nasze motto. Informacje pojawiające się nagle, rozchodzące się lotem błyskawicy i o nieograniczonym zasięgu – to nasza codzienność.

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów to lider w dziedzinie kompleksowego monitoringu Internetu, social media, prasy, radia i telewizji. Od 1969 roku świadczymy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Doświadczenie, wiedza, elastyczność i najwyższej jakości obsługa sprawiają, że wybierają nas najbardziej wymagający Klienci

Praca zdalna na terenie województwa Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego

Opis stanowiska:

Twoje zadania będą polegały na odsłuchiwaniu udostępnionych nagrań radiowo-telewizyjnych, wpisywaniu najważniejszych słów i łączeniu wyników z treścią materiałów.

Współpracując z nami:

  • bez trudu łączysz studia z pracą lub znajdziesz stałe zatrudnienie
  • dołączysz do zespołu znanej na rynku firmy
  • nie tracisz czasu na dojazdy do biura
  • będziesz zawsze na bieżąco z informacjami z różnych dziedzin

Oczekujemy:

  • umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze
  • dostępu do komputera ze stabilnym łączem internetowym (min. 5Mb/s na 1 komputer)
  • dyspozycyjności w weekendy w godzinach 08:00-16:00 oraz 14:00-22:00 (istnieje możliwość dodatkowej pracy w tygodniu)

  • Oferujemy:
  • stabilną współpracę w długim okresie
  • szkolenie przygotowujące do pracy zarówno na miejscu (Poznań/ Inowrocław), jak i online
  • forma zatrudnienia- umowa zlecenie

Dołącz do nas!

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1969 roku. Jesteśmy dokumentalistyczną age... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praca dla studenta, Praca Analityka, Praca Reklama / Komunikacja