Analiza materiałów prasowych

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Informacje pełne, sprawdzone, dostępne na czas, o każdej porze i w każdym miejscu – to nasze motto. Informacje pojawiające się nagle, rozchodzące się lotem błyskawicy i o nieograniczonym zasięgu – to nasza codzienność.

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów to lider w dziedzinie kompleksowego monitoringu Internetu, social media, prasy, radia i telewizji. Świadczymy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Doświadczenie, wiedza, elastyczność i najwyższej jakości obsługa sprawiają, że wybierają nas najbardziej wymagający Klienci.

Współpracując z nami:

  • bez trudu łączysz studia z pracą
  • zdobywasz doświadczenie w znanej na rynku firmie
  • poszerzasz swoje horyzonty

Oferujemy:

  • wykonywanie zadań w godzinach 21:00 - 05:00 od nocy z niedzieli na poniedziałek do nocy z czwartku na piątek
  • wynagrodzenie ok. 2200 zł brutto miesięcznie (oferta dla osób uczących się w trybie zaocznym) lub ok. 15 zł brutto za godzinę (oferta dla osób uczących się w trybie dziennym)
  • stabilną współpracę w długim okresie
  • dokładne szkolenie przygotowujące do pracy
  • współpracę na umowę zlecenie lub w oparciu o działalność gospodarczą

Oczekujemy:

  • umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze
  • dokładności, systematyczności, spostrzegawczości
  • ogólnej wiedzy z zakresu sytuacji gospodarczo-politycznej kraju
  • mile widziany status osoby uczącej się

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1969 roku. Jesteśmy dokumentalistyczną age... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta