Analityka Bazy Danych

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, będącego dostawcą usług dla wielu światowych i lokalnych marek, poszukujemy osób, które zainteresowane są objęciem stanowiska:

Analityka Bazy DanychMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Aktywny udział w transferze danych między systemem klienta a systemem firmy
  • Dbanie o kompatybilność systemu firmy z systemem operacyjnym klientów
  • Aktywny udział w doskonaleniu procesu dla klientów
  • Przechwytywanie rozbieżności, weryfikacja i ulepszanie bazy danych używanej przez Dział Zakupów
  • Tworzenie raportów dziennych i tygodniowych
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Sprawdzanie zamówień przygotowanych przez zespół planowania zgodnie z ustawieniami, które są w sekcji Zakup, przetwarzanie raportów i wysyłanie pliku do klientów
  • Kontakt z dostawcami, zarządzanie, aktualizacja i tworzenie baz danych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Dobre znajomość programu Excel
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Myślenie analityczne
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju i nauki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.