Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • zarządzanie ryzykiem kredytowym,
  • przeprowadzanie analiz statystycznych,
  • optymalizację procesu windykacji z wykorzystaniem metod statystycznych,
  • sporządzanie raportów dla Zarządu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego również studenci ostatniego roku studiów (preferowani absolwenci lub studenci kierunków ścisłych: matematyki, statystyki),
  • znajomość podstawowych modeli statystycznych wykorzystywanych w analizie danych,
  • biegłej znajomości MS Office (Excel, Access),
  • znajomości SQL,
  • znajomości pakietów statystycznych (np. SPSS, R, Statistica, SAS),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane inne języki),
  • zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • twórczego podejście do rozwiązywania problemów,
  • staranności i dokładności,
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziana praktyka w zarządzaniu ryzykiem kredytowym.

Kandydatom na powyższe stanowiska oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy w zakresie zarządzania ryzykiem kredytowym i windykacji,
  • ciekawą pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Finansowe. <br/>Udzielanie pożyczek gotówkowych klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse