Hays Poland

Analityk

Warszawa
Analityk
Warszawa
NR REF.: 1123386

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Modelowanie danych, procesów, konfiguracji
  • Wsparcie w projektowaniu rozwiązań informatycznych
  • Zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań dotyczących projektu

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w analizie biznesowej i systemowej.
  • Posiadanie przynajmniej jednego z certyfikatów Certified Business Analysis Professional (CBAP), Certification of Competency in Business Analysis (CCBA), OMG5 Certified UML Professional (OCUP2).
  • Wykształcenie wyższe drugiego stopnia.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland