Hays Poland

Analityk

Warszawa
Analityk
Warszawa
NR REF.: 1121836

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowo - Systemowy CRM

Lokalizacja: Toruń
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 100 zł / h netto

Zadania:

  • uczestnictwo w projekcie wdrożenia oraz rozwoju systemu CRM
  • wsparcie w pozyskaniu wymagań - zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych
  • prowadzenie analiz systemowych w celu tworzenia i rozbudowy funkcjonalności systemu CRM
  • udział w definiowaniu wizji i w wypracowywaniu szczegółowych koncepcji dotyczących systemu CRM oraz ich dokumentowanie
  • współpracę z zewnętrznymi dostawcami
  • poszukiwanie rozwiązań optymalizujących rozwiązania IT
  • udzielanie wsparcia merytorycznego wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne – podczas tworzenia kodu czy testowania
  • realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM

Wymagania:

  • znajomość i rozumienie procesów CRM
  • umiejętność optymalizacji i poszukiwania nowych rozwiązań
  • umiejętności analityczne (biznesowe, systemowe)
  • umiejętność tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań przypadki użycia, scenariusze testowe)
  • umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w UML, BPMN

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland