Hays Poland

Analityk

Warszawa
Analityk
Warszawa
NR REF.: 1114512

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityka

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: B2B
Wynagrodzenie: 800-900 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Tworzenie i rozwijanie rozwiązań w obszarze CRM
  • Analiza wymagań użytkowników
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi zgłaszającymi niepoprawne działanie aplikacji CRM
  • Nadzór nad integracją obszaru CRM z pozostałymi systemami

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w obszarze telekomunikacyjnym oraz znajomość rozwiązań IT
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Znajomość podstawowych zagadnień integracji systemów
  • Znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań
  • Znajomość UML, Enterprise Architect
  • Angielski B1/B2

Mile widziana:
  • Znajomość rozwiązań CRM - Siebel, Peoplesoft, Clarify, SAP

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland