Hays Poland

Analityk

Warszawa
Analityk
Warszawa
NR REF.: 1112793

HAYS IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Analityka

Obowiązki:
  • Opracowanie listy interfejsów (dzienny, miesięczny, interfejs Zobowiązań, KIP, HD, migawka)
  • Specyfikacja kont, segmentów / lub / specyfikacja zdarzeń
  • Wypracowanie algorytmów księgowych (przypis, inkaso, itp)
  • Analiza wpływu na interfejsy do PERS i HD
  • Raporty i zestawienia na zamknięcie dnia / miesiąca
  • Migawka w systemie Gurik 1.5
  • Definicja struktur interfejsów (SIWY)
  • Metoda korekty danych (ewentualne powołanie interfejsu korekcyjnego)
  • Określenie zakresu danych do migracji do G15 i ew. czyszczenia

Wymagania:
  • Kompetencji analitycznych
  • Znajomości relacyjnych baz danych i SQL
  • Chęci rozwijania swojej wiedzy i współpracy z zespołem
  • Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych i finansowych
  • Mile widziana znajomość narzędzi do prowadzenia dokumentacji analitycznej – Enterprise Architect
  • Mile widziana znajomość metodyk Agile

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland