Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się badaniami marketingowymi oraz analizą danych poszukuje samodzielnej osoby na stanowisko Analityka.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie specyfikacji i testowanie funkcjonalności programów analitycznych,
  • Zarządzanie bazami danych,
  • Analiza danych z badań sondażowych,
  • Kontrola analityczna (merytoryczna) realizacji badania ilościowego.

Wymagania:

  • Płynna znajomość programu statystycznego: SPSS, Statistica lub R – warunek konieczny,
  • Płynna umiejętność przetwarzania zbiorów danych i analizy wyników – warunek konieczny,
  • Co najmniej bardzo dobra znajomość statystyki i/lub matematyki,
  • Znajomość metodologii badań społecznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • Wykształcenie wyższe magisterskie,
  • Duże zdolności analityczne, systematyczność.

Mile widziana:

  • Umiejętność programowania, szczególnie w C#,
  • Doświadczenie w pracy w agencji badawczej w obszarze badań ilościowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełny etat,
  • Pracę związaną z dużym projektem badań ilościowych,
  • Różnorodność zadań i obowiązków,
  • Pracę w małym zespole, w centrum Warszawy.

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać do dn. 31 grudnia 2014 r., klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Badania / Rozwój