Opis stanowiska pracy

Firma SECURE PRO OFERUJE:

Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole o płaskiej strukturze. Samodzielność i jednocześnie wiele okazji do pracy w zespołach złożonych z pracowników naszej Firmy, wysokiej klasy konsultantów naszych dostawców oraz pracowników klienta. Możliwość (częściowo) pracy z domu.

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA OKREŚLONE STANOWISKA:

Analityk (Nr ref.: SFI/2015/A/001)

Wymagania:

Wyższe wykształcenie w obszarze informatyka, bankowość lub finanse Co najmniej 3 letnie doświadczenie w specyfikowaniu wymagań klienta dla minimum dwóch z obszarów systemów IT dla banków: CB/GL, Front-End/obsługa sprzedaży, raportowanie obligatoryjne i zarządcze, obsługa płatności, bankowość internetowa/mobilna Doświadczenie w śledzeniu i analizie wymogów oraz zmian prawnych, identyfikacji wymaganych modyfikacji systemów informatycznych dla zapewnienia ich zgodności z wymogami Umiejętność analizy trendów rynkowych w zakresie technologii i rozwiązań funkcjonalnych oraz przekształcania ich w rekomendowane zmiany w oferowanych systemach informatycznych dla zapewnienia ich aktualności oraz uzyskiwania przewagi nad konkurencją. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami.

Prezentacja firmy

SecurePro (Grupa Sfinnova) jest dynamicznie rozwijającą się międzynaro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne, Praca IT - Hardware / Information Systems