Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań, procesów oraz systemów biznesowych
  • zbieranie wymagań
  • analiza procesów biznesowych
  • analiza wymagań i wykonalności prac
  • opracowywanie specyfikacji wymagań
  • wstępne projektowanie aplikacji i systemów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację w zespole międzynarodowym
  • Zdolność logicznego myślenia,
  • Doświadczenia w specyfikowaniu wymagań, przypadków użycia oraz projektowania rozwiązań
  • Praktyczna znajomość UML/BPMN, zagadnień związanych z programowaniem i testowaniem systemów
  • znajomość narzędzi CASE

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Wymagania

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Prezentacja firmy

Design - projektowanie wnętrz skrojonych na miarę Twoich potrzeb

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca BPO / outsourcing, Praca Finanse