Opis stanowiska pracy

Analityk

KRAKÓW, małopolskie

Laboratorium Badawcze EHS-Lab Sp. z o.o.

•Wykonywanie badań i analiz fizykochemicznych metodami klasycznymi i instrumentalnymi ze szczególnym uwzględnieniem technik chromatograficznych;
*Walidacja i wdrażanie metod analitycznych;
•Udział we wdrażaniu oraz utrzymywaniu procedur technicznych w laboratorium;
•Prawidłowe oraz kompleksowe wypełnianie dokumentacji laboratoryjnej związanej z prowadzonymi procesami analitycznymi;
•Przestrzeganie standardów jakości obowiązujących w laboratorium;

Wymagania

Wymagania
•Wykształcenie kierunkowe chemiczne lub pokrewne;
•Minimum roczne udokumentowane doświadczenie na stanowisku związanym wykonywaniem analiz fizykochemicznych;
•Znajomość oraz udokumentowane szkolenie z zakresu normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005;
•Znajomość standardów GMP;
•Odpowiedzialność i sumienność;
•Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu;
•Zdolności komunikacyjne, organizacyjne i analityczne;
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
•Prawo jazdy kategorii B
•Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność usługową w zakresie wykonywania ba... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia