Analityk z językiem Angielskim

HRO Recruitment

Kraków, małopolskie

HRO Recruitment jest dostawcą usług HR działającym pod numerem 6696. Pracujemy jako dostawca usług rekrutacyjnych poszukując w imieniu naszego Klienta osoby o następującej roli:

Lokalizacja: Kraków

Jeśli jesteś sumienny I przestrzegasz terminów

Potrafisz gromadzić i analizować dokumentację oraz pracować skutecznie z kluczowymi interesariuszami, aby zapewnić wzajemnie satysfakcjonujące rozwiązywanie kluczowych problemów

Jest to praca idealna dla Ciebie !

• Obowiązki

 Dostarczenie zaawansowanej analizy dotyczącej klientów indywidualnych oraz korporacyjnych

 Przeprowadzanie odpowiedniej kontroli klientów, dokumentów oraz ocenę ryzyka przestępstw finansowych podczas całego okresu współpracy

 Upewnianie się czy wszystkie dokumenty są zgodne z odpowiednimi procedurami, współpraca z innymi działami.

Wymagania :

 znajomość j. angielski na poziomie komunikatywnym (B2+);

 umiejętności komunikacyjne;

 umiejętność analitycznego myślenia;

 otwartość na nowe doświadczenia;

 umiejętność pracy w zespole;

 umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

 Stabilna praca w profesjonalnym zespole,

 Interesująca ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji,

 Prywatna opieka zdrowotna oraz świadczenia,

 Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.