Analityk Wsparcia Systemu (III linia wsparcia)

Sii Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zatrudniając ponad 2000 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Poznań
POZ/10/2014/IIIL
Zadania
• Wsparcie systemów od strony analitycznej w ramach III linii wsparcia
• Zbieranie i analizowanie informacji od biznesu i przekazywanie ich do Vendora
• Udział w procesach zarządzania incydentami, zmianą i problemami zgodnie z metodologią ITIL
• Praca z dokumentacją techniczną i procesową
Pożądany profil
• Mile widziane wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
• Min. 5 lat doświadczenia w pracy związanej ze wsparciem systemów/aplikacji na II i III linii wsparcia (w tym min. 1 rok doświadczenia na III linii wsparcia)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność analizy logów oraz pracy z rozbudowaną dokumentacją techniczną i procesową
• Doświadczenie w prowadzeniu rozmów z biznesem
• Umiejętności analityczne stosowane do rozwiązywania skomplikowanych problemów
• Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu dokumentacją techniczną
• Praktyczna znajomość metodologii ITIL ze szczególnym uwzględnieniem Incident Management, Change Management, Release Management, Problem Management
• Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle
Oferujemy
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
• Stabilne zatrudnienie
• Szerokie możliwości rozwoju w wymarzonym kierunku
• Pracę w komfortowym biurze: fun room (Xbox, dart, itd.); biblioteczka; w pełni wyposażona kuchnia (pyszna kawa i herbata)
• Spotkania integracyjne w doskonałej atmosferze
• Pakiet kafeteryjny (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) oraz prywatną opiekę medyczną
• Możliwość udziału w kursach językowych (angielski i niemiecki)
Możliwość udziału w spotkaniach grup zainteresowań (siatkówka, gry planszowe, biegacze - RunnerSii)

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja-poznan@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie