Analityk Wsparcia Systemu (II linia wsparcia)

Sii Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z wykorzystaniem aplikacji w podległym obszarze
    • Gwarantowanie wysokiej jakości i ciągłości usług informatycznych
    • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń serwisowych w aplikacji HP Service Manager zgodnie z ITIL
    • Współpraca z globalnymi zespołami wsparcia
    • Współpraca z klientem wewnętrznym podczas realizacji projektów
    • Praca z dokumentacją techniczną i procesową
    • Tworzenie dokumentacji, bazy wiedzy z zakresu wspieranych aplikacji
    • Tworzenie raportów i analiz

WYMAGANIA:

    • Mile widziane wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy związanej ze wsparciem systemów/aplikacji na II linii wsparcia
    • Dobra znajomość baz danych Oracle
    • Praktyczna znajomość metodologii ITIL ze szczególnym uwzględnieniem Incident Management, Change Management, Knowledge Management
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętności analityczne stosowane do rozwiązywania skomplikowanych problemów
    • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu dokumentacją techniczną

OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Doskonałą atmosferę pracy

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie