Analityk w portalu o tematyce inwestycyjnej

Sunshine Profits

Sopot, 81-736, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca zdalna:

• Pisanie i redagowanie artykułów o tematyce finansowej wraz z optymalizacją treści pod wyszukiwarki internetowe - 1 duży (min. 3000) słów raport o tematyce analitycznej (makroekonomiczna analiza fundamentalna ze szczególnym uwzględnieniem metali szlachetnych) w miesiącu wraz z 4 pomniejszymi raportami bazującymi na raporcie głównym,
• Okazjonalne tworzenie krótkich wiadomości - aktualizacji raportu głównego, w przypadku, gdy informacje w nim zawarte przestają być aktualne,
• Aktualizacja strony internetowej,
• Okazjonalny udział w realizacji projektów marketingowych i promocyjnych

Oferujemy:

▪ Prace online (99%+ czasu) / telefon / Skype,
▪ Uczestniczenie w powstaniu innowacyjnych produktów w skali globalnej,
▪ Praca na pełen etat / pół etatu w zależności od początkowych ustaleń - przy zachowaniu elastyczności czasu pracy w oparciu o nowoczesne systemy zarzadzania zadaniami i czasem. Innymi słowy łatwo jest np. pogodzić pracę z nauką.
▪ Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatki do niego w przypadku ponadprzeciętnych wyników
▪ Umowa o dzieło i zlecenie,
▪ Brak wymagań jeśli chodzi o ubiór w pracy :)

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV w języku angielskim wraz z krótką wiadomością (nie chcę czytać standardowych listów motywacyjnych) z informacjami: dlaczego ta oferta wydała się bardziej interesująca od innych oraz w jakim trybie praca jest dla Państwa możliwa / preferowana (pełen etat / pół etatu / inne). Tę informację także proszę przesłać w języku angielskim.

Wymagania

Konieczne:

▪ Udokumentowane doświadczenia jako dziennikarz / blogger,
▪ Biegła znajomość j. angielskiego w piśmie
▪ Zorientowanie na wyniki, a nie na pozory,
▪ Otwartość, kreatywność podczas tworzenia projektów,
▪ Poczucie humoru :)

Mile widziane:

▪ Znajomość / zainteresowanie rynkami kapitałowymi, zwłaszcza rynkiem metali szlachetnych lub Bitcoin / walut alternatywnych
▪ Wykształcenie o profilu ekonomicznym/finansowym
▪ Doświadczenie w inwestowaniu na rynku kapitałowym
▪ Doświadczenie w pracy zdalnej
▪ Znajomość social media
▪ Szybkie, bezwzrokowe pisanie na klawiaturze,

Prezentacja firmy

Sunshine Profits to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma zape... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse