Analityk w Obszarze Rozwoju Aplikacji - sektor bankowy

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

W chwili obecnej dla jednego z powszechnych banków poszukujemy Analityka ds. rozwoju aplikacji, który dołączy do wewnętrznych struktur banku i będzie pracować z zaawansowanymi systemami bankowości internetowej i mobilnej.

Opis stanowiska:

  • Współpraca z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, wspieranie użytkowników na etapie definiowania wymagań biznesowych.
  • Tworzenie koncepcji rozwiązań funkcjonalnych i systemowych – projektowanie procesów, makiet ekranów użytkownika, modelowanie reguł biznesowych
  • Projektowanie rozwiązań – integracja modułów wymaganych do realizacji procesu biznesowego w optymalny dla użytkownika sposób
  • Wspieranie użytkowników na etapie testów i koordynowanie procesu wdrażania
  • Utrzymywanie i rozwijanie istniejących systemów (‘in-house’development )

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum pierwsze oświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli Analityka, mile widziane w branży finansowej
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Dobra znajomość języka UML
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services) oraz narzędzi typu SOAP UI

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, produkty banku na preferencyjnych warunkach oraz premie kwartalne

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.