Opis stanowiska pracy

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Przygotowywanie analiz i raportów na wewnętrzne potrzeby Kierownictwa Spółki
  • Analizę i prezentację miesięcznych wyników oraz interpretację odchyleń
  • Wsparcie Działu Finansowego w obszarze Kontrolingu
  • Monitorowanie i rozwój procesów kosztowych w Spółce

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym
  • Doświadczenie i praktyczne umiejętności zdobyte w Dziale Kontrolingu firmy produkcyjnej
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość systemu SAP/ CO, FI będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • Pełne wyzwań stanowisko pracy – realny wpływ na kształtowanie polityki finansowej Firmy
  • Bardzo atrakcyjne warunki pracy – wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z zasadami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 poz. 833)”.

Prezentacja firmy

Klient infoPraca

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Kontrola jakości, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa