Analityk umów najmu z j. niemieckim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
DESCRIPTION
Dla naszego Klienta, globalnej firmy z obszaru nieruchomości, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
  • analiza umów najmu pod kątem poprawności i zgodności z procedurami
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
  • regularny kontakt z klientem wewnętrznym oraz dostawcami usług
  • przygotowanie kalkulacji projektów oraz procesowanie faktur
  • przygotowywanie raportów
  • zadania administracyjne

REQUIREMENTS
  • biegła znajomość języka niemieckiego (C1)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • zaawansowana znajomość programu Excel
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, analizie, obsłudze klienta, SSC/BPO lub pokrewnym
  • rozwinięte umiejętności analityczne

BENEFITS
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • pakiet socjalny
  • intensywne wdrożenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Reference number: 1-11-40659/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.